Branky domácí: 54´ Belej 1:0, 74´ Karban 2:1, 85´ Belej 3:1, 90´ Kocík 4:1.
Karty hosté: 56´ Flemmr žlutá, 69´ Ševčík žlutá.

Vedoucí: Maderová Pavlína
Trenér: Hefner Jindřich
Asistent1: Příhoda Miroslav
Zástupce kapitána: Belej Michal
Sestava domácí: Králík Petr B, Kocík Martin, Pavlica Jan, Zralík Jakub, Mader Ondřej, Kolář Ivan, Karban Vít (K), Hořínek Jiří, Zaržický Miroslav, Kiliján Jakub, Belej Michal.
Připraveni: Janošík Patrik, Salač Václav, Sanko Petr, Hefner Jindřich, Turánek Vladimír B.
Střídání domácí: 82´ Mader  < ----- > Sanko
           86´ Karban < ----- > Salač

Vedoucí:
Boublík Miroslav
Trenér: Broskovics Michal
Asistent1: Krim Miroslav
Sestava hosté: Vrba Josef B, Veverka Radek O, Sapoušek Jiří Z, Flemmr Stanislav O, Aschenbrenner Miloslav Ú, Záruba Jakub Z, Polcar Jan Ú, Fišer Antonín (K) Z, Ševčík Jakub Z, Levý Stanislav O, Svoboda Miroslav Z.
Připraveni: Krim Miroslav O, Brejchal Lukáš O, Hošek Jakub Ú.
Střídání hosté: 65´ Sapoušek < ----- > Brejchal
                         72´ Sapoušek < ----- > Hošek
                         82´ Ševčík      < ----- > Krim

Zápasy

FK Tatran Kadaň - FK Dobroměřice/Postoloprty 14:0 (6:0)

Góly:
Šimon Svoboda 5‘, Marek Dyba 8‘, 39‘, 66‘, Marek Macola 29‘, 30‘,57‘, Michal Borecký 60‘, Martin Bartoň 12‘, Denys Shorban 27‘,37‘, 38‘, David Knap 54‘, Jiří Bartoš 65‘

S
estavy:

Kadaň:
Michal Borecký (B), Tomáš Čech, Jiří Bartoš, Adam Janda, Martin Bartoň, David Urban, Jakub Horáček, Šimon Svoboda, Marek Macola, Filip Durbák, Pavel Sekera, Marek Dyba, Denys Shorban, Bartoloměj Oswald

Dobroměřice:
Dominik Šíšo (B), Tomáš Hecl, Filip Holý, Adam Haraus, Štefan Adi, Daniel Boleslav, Lukáš Slivkanič, Jaroslav Líšťanský, Ondřej Plaček, Josef Starý, Adam Dienelt, Jakub Čimpera, Erik Horváth.

Rekordní vítězství této sezóny, jsme naložili soupeři z Dobroměřic, kterého jsme do ničeho nepustili. Soupeř nebyl schopný nic vymyslet na naší hru, při které se naši borci bavili, jedině musíme pochválit brankáře soupeře, který ještě občas dokázal vychytat naše hráče. A to jsme si mohli dovolit šetřit hráče, kteří druhý den doplnili dorost a pomohli mu k vítězství nad Slavií Karlovy Vary 4:3 což byla první výhra nad tímto soupeřem po přestupu do soutěže v KV.

45+0; 45+4
Branky domácí: 21´ Faust 1:1, 44´ Mencl 2:1, 80´ Slavíček 3:2.
Karty domácí: 39´ Belák žlutá.
Karty hosté:
Branky hosté: 19´ Zaržický 1:0, 54´ Kiliján 2:2.

Švancar Václav
Vedoucí: Tyle Jan
Trenér: Ransdorf Jiří
Asistent1: Hoznědl Pavel
Sestava domácí: Kysela Tomáš B, Ransdorf Jiří (K), Slavíček Jakub, Mencl David, Vokoun Jiří, Faust Marek, Belák Tomáš, Slanička Rudolf, Horváth Koloman, Vacek Jiří, Stejskal Petr.
Připraveni: Podhorský Filip, Feko Robert, Beruška Dominik, Fary Pavel, Písař Tomáš, Prieložný Jan.
Střídání domácí: 60´ Horváth < ----- > Prieložný
                           80´ Slanička < ----- > Feko
           85´ Belák     < ----- > Podhorský
           89´ Faust     < ----- > Beruška

Vedoucí:
Maderová Pavlína
Asistent2: Hyský Václav
Sestava hosté: Králík Petr B, Pavlica Jan, Čibenka Richard, Zralík Jakub, Fefrčík Filip, Janošík Patrik, Hefner Jindřich, Karban Vít (K), Hořínek Jiří, Zaržický Miroslav, Kiliján Jakub.
Připraveni: Mader Ondřej, Salač Václav, Sanko Petr, Kolář Ivan, Šabík Jan.
Střídání hosté: 46´ Janošík  < ----- > Kolář
                         63´ Čibenka < ----- > Sanko
                         70´ Zaržický < ----- > Šabík

R: MOLLINGER Lukáš
AR1: FLADE Jens
AR2: LESÁK Petr

Stále bez ztráty bodu.

admin | Neděle, 26.05. 2019 - 23:18:11 , 26 čtenářů
Zápasy

TJ Sokol Košťany/Oldřichov – FK Tatran Kadaň 0:3 (0:1)

Denys Shorban 32‘, Marek Dyba 61‘, 62‘

Sestavy :
Košťany: Daniel Kuchař, Marek Schmieder, Karel Dbalý, Jakub Černý, Pavel Kapic, Jakub Markov, Lukáš Mergl, Patrik Vondrášek, Jakub Pavliš, Michal Podhorský, Ondřej Lucák, Tomáš Perner, Milan Šroufek, Tomáš Bandy, Štěpán Hájek, Matteo Nestmann, Petr Mertl, Tereza Kloučková

Kadaň :
Michal Borecký, Tomáš Čech, Jiří Bartoš, Adam Janda, Martin Bartoň, Pavel Sekera, David Urban, Šimon Svoboda, Marek Dyba, Filip Durbák, Jakub Horáček, Richard Hrazdira.

Tradičně nepříjemný soupeř z Košťan se na nás dobře připravil. Od začátku zápasu začal tvrdě napadat naší rozehrávku a tím nás nutil k vytváření chyb. Většina prvního poločasu se odehrávala ve středu hřiště, kde jsme se snažili postupně se propracovat k bráně domácích. Což se nám díky dobré a nepříjemné hře Košťan moc nedařilo. Proto jsme vstřelili první gól až ve 32. minutě po individuální chybě domácích.

Druhý poločas začal stejně jak první s tím, že domácí kolem 15. minuty druhého poločasu trochu začali odcházet fyzicky a tím jsme se začali dostávat do tlaku a i brankových příležitostí, které jsme využili 61 a 62 minutě zápasu. Posléze jsme dohrávali v klidu a odvezli jsme si další vítězství. Těší nás důkladná obrana, která během celého zápasu nenechala nijak ohrozit naší bránu.

Díky tomuto vítězství máme již dvanácti bodový náskok a před námi už jsou jen tři zápasy.

Hodnocení článku: 3 Vytisknout článek Zápasy Zobrazit celý článek

Čibo vychytal Tatranu 2 body

admin | Neděle, 26.05. 2019 - 10:24:45 , 48 čtenářů
Zápasy

25.05.2019 10:15 27. kolo
FK Tatran Kadaň - FK Slavoj Žatec 1:1 poločas 1:0 (PK:6:5)

Lékař/Zdravotník: Hyský Václav
Sestava domácí: Perestjuk David B, Kocík Martin, Pavlica Jan, Zralík Jakub, Fefrčík Filip, Janošík Patrik, Kolář Ivan, Karban Vít (K), Hořínek Jiří, Zaržický Miroslav, Kiliján Jakub.
Připraveni: Mader Ondřej, Salač Václav, Sanko Petr, Hefner Jindřich, Čibenka Richard.
Střídání domácí: 42´ Perestjuk < ----- > Čibenka
           83´ Fefrčík     < ----- > Mader
                           90´ Zralík       < ----- > Sanko

Vedoucí:
Maňák Pavel
Trenér: Koutenský Pavel
Asistent1: Uhlík Zdeněk
Zástupce kapitána: Klinec Petr
Sestava hosté: Hnízdil Dominik B, Zimola Jan (K), Paul Marek, Břečka Marek, Zelinka Richard, Hynek Jan, Hassman Pavel, Klinec Petr, Pinkr Petr, Macháček Zdeněk, Sýs Vojtěch.
Připraveni: Rajninec Dan B, Smékal Ondra, Sýs Jakub, Klinec Filip, Svída Ondřej.
Střídání hosté: 25´ Bartoš < ----- > Demčenko