Moduly
· Domů
· Archiv článků
· Fotogalerie
· Informace o FK Tatran
· Kontakty
· Odkazy
· Poslat článek
· Připomínky
· Sestava FK
· Seznam stránek
· Soukromé zprávy
· Statistika
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
· Výsledky zápasů
Multifunkční hřiště Kadaň

WWW-Mladší přípravka

WWW - Předpřípravka r.2008/2009

Kdo je připojen
V tuto chvíli je 271 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Top list
TOPlist

Multifunkční hřiště pro volnočasové aktivity Kadaň

Autor: admin - Čtvrtek, 30.01. 2014 - 16:11:37
Téma: Multifunkční hřiště

MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ S UMĚLOU TRAVNATOU PLOCHOU NA BÝVALÉM ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI V AREÁLU FK TATRAN KADAŇ.
Po dlouhých letech se královské město KADAŇ a jeho sportovní veřejnost dočkala, na podzim roku 2012 bylo za podpory a finančních prostředků ROP Severozápad a města Kadaně otevřeno multifunkční hřiště s umělou travnatou plochou s budovou se zázemím/šatny, sociální místnosti a výměníkem/. Pro větší využití se vedle hřiště postavily atrakce na skateboard, okruh pro kolečkové brusle a menší basketbalové hřiště s asfaltovým povrchem a malou horolezeckou stěnou.
Hrací plocha je osvětlena 6 kusy stožárů s halogenovými svítidly. Plocha s umělým povrchem splňuje přísná kritéria řídícího orgánu FAČR  pro možnost pořádání soutěžních utkání v rámci Fotbalového klubu TATRAN KADAŇ, kdy se povedlo místnímu oddílu získat certifikát k pořádání mistrovských utkání až po soutěž ČFL ( třetí nejvyšší soutěž ČR ). Umělá plocha byla otevřena na podzim roku 2012, přátelským utkáním A mužstvem FK TATRAN KADAŇ : BOHEMIANS PRAHA 1905 s výsledkem 1 : 4.V rámci otevření hrací plochy získal fotbalový oddíl dar 25 000 Kč od výrobce umělého povrchu JUTA a.s. na rozvoj mládežnické kopané v Kadani.

Díky vytvoření pěkných sportovních podmínek, získal Fotbalový klub jako jeden ze tří oddílů v Ústeckém kraji statut Centra talentované mládeže, které se povedlo obhájit. Bohužel nedaří se ve velkém přitáhnout děti ke sportu. Oddíl se snaží vést předseda p. Pavel Kostrzewa, pí. Alena Pelešková, Mgr. Jan Peštuka a jako metodik mládeže ing. Václav Kocík s maximálním obětavým přístupem trenérů mládeže, kteří věnují mnoho volného času Kadaňské fotbalové ratolesti, za což jim patří úcta a velké poděkování…
Hřiště s umělou travnatou plochou využívá ve velkém množství Fotbalový klub s 9 mládežnickými mužstvy a jedním mužstvem dospělých.  Základna Fotbalového klubu činí cca 180 členů. Hřiště je využíváno k tréninkovému procesu a mistrovským utkáním celého oddílu.

Zároveň hřiště využívá oddíl pozemního hokeje HC KADAŇ, který zde rovněž odehrál mistrovská utkání a uskutečňuje zde i své tréninkové jednotky, vždy po dohodě s Fotbalovým klubem, který to dostal k opatrování a údržbě od MěÚ KADAŇ. Ve volných termínech, zde byla pořádána Pouliční liga malé kopané pořádaná projektem Světlo pana Hudáka v rámci boje proti drogám. A zároveň zde odehrála Sluníčková škola své turnaje v rámci škol McDonald Cupu. O volném víkendu se zde, odehrály tři kola malé kopané. Hrací plochu využívají i atleti a jiná školská zařízení, vždy po domluvě. Hrací plochu a okolní areál svědomitě udržuje p. Petr Nevečeřal.
Okolní atrakce jsou využívány dětskou veřejností, vždy v provozních hodinách, které byly odsouhlaseny MěÚ Kadaň.  Areál je velmi pozitivně hodnocen a od hostujících mužstev velmi chválen. Samozřejmě hráči starší generace už jenom s nostalgií vzpomínají na zadřenou škváru z bývalého hřiště, kde se odehrálo mnoho a mnoho fotbalových bojů, a kde vyrostli kvalitní fotbalisté bojující i v nejvyšších soutěžích např. Petr Nový FK Teplice 1. liga, Josef Kiliján a domácí hráči hrající zatím divizi Petr Krämer, Mutlové, Nachtigal, Šíma a další nejmenovaní borci. 
FK TATRAN KADAŇ mnohokráte děkuje ROP Severozápad a MěÚ KADAŇ za vytvoření krásného areálu pro rozvoj sportovní činnosti.
 

 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Související odkazy
· Město Kadaň
· ROP Severozápad
· FK Tatran Kadaň
· HP Stav
· PETROM Stavby
· Vysspa
· Více o tématu Multifunkční hřiště
· Další články od autora admin


Nejčtenější článek na téma Multifunkční hřiště:
Multifunkční hřiště pro volnočasové aktivity Kadaň

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

Související témata

Multifunkční hřiště

K tomuto článku není možné vložit komentář.

PHP Scripting LanguageApache.org The WorldÃ�´s Most Popular Open Source database


© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.

Číst naše zprávy můžete pomocí následujících souborů: RSS 0.91 RSS 0.92RSS 2.0 nebo Atom 0.3

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund