Tatran podlehl na domácím hřišti s Žatcem.

25.09.2021 10:30 9.kolo

FK Tatran Kadaň – FK Slavoj Žatec 0:3 poločas 0:2

Doba hry: 45+0; 45+0

Branky domácí: 
Karty domácí: 45´ Janošík Patrik žlutá, 55´ Kiliján Jakub žlutá.
Branky hosté: 10´ Klinec Petr 0:1, 33´ Vybíral Michal 0:2, 77´ Hassman Pavel 0:3. 
Karty hosté: 
Hlavní pořadatel: Nevečeřal Petr
Vedoucí: Maderová Pavlína
Trenér: Peštuka Jan
Asistent1: Hořínek Jiří
Sestava domácí: Hanuš Milan B, Kocík Martin (K), Havliš Daniel, Valenta Dominik, Hlavatý Štěpán, Zralík Jakub, Janošík Patrik, Karban Vít, Zaržický Miroslav, Salač Václav, Kiliján.
Připraveni: Hrubý Lukáš, Hyský Václav, Holický Richard, Řezníček Jakub, Čibenka Richard, Králík Petr.
Střídání domácí: 37´ Salač   < —– > Hrubý
                           76´ Kocík    < —– > Holický 
                           81´ Valenta < —– > Čibenka
                           81´ Kiliján   < —– > Králík       

Vedoucí: Maňák Pavel

Trenér: Koutenský Pavel
Zástupce kapitána: Hassman Pavel
Sestava hosté: Klíč Michal B, Uhlík Zdeněk, Klinec Petr, Klepáček Robert, Levý Stanislav, Hoferica Pavel (K), Hassman Pavel, Hynek Jan, Klíč Pavel, Minařík Danny, Vybíral Michal.
Připraveni: Škarda Jakub O, Morong Kristian, Pinkr Petr, Klinec Filip, Weisser Kamil B. 
Střídání hosté: 46´ Minařík < —– > Ismail
                         81´ Uhlík    < —– > Škarda 
                         89´ Vybíral < —– > Klinec Filip
                
  
        
    R: KARRMANN Milan
AR1: KLIMPL Miroslav
AR2: KURILJAK Ivan
DFA: ŠEFČÍK Josef

Tatran si veze domů z Perštejna další 3 body

18.09.2021 17:00 8.kolo
TJ Spartak Perštejn – FK Tatran Kadaň 2:4 poločas 1:3 

Doba hry: 45+0; 45+1

Branky domácí: 20´ Maršálek 1:2, 58´ Bulatovič 2:3. 
Karty domácí: 15´ Stádník žlutá, 25´ Filák žlutá, 44´ Chmelan žlutá. 
Branky hosté: 4´ Karban 0:1, 14´ Hyský 0:2, 22´ Valenta 1:3, 87´ Řezníček 2:4. 

Hlavní pořadatel: Beránek Josef

Vedoucí: Procházková Tereza
Trenér: Filip Ivan
Asistent1: Klimčák Petr
Masér: Škába Přemysl
Sestava domácí: Filinger David B, Chmelan Jiří, Filák Petr, Stádník Lukáš, Nezbeda Jan, Svoboda Tomáš, Maršálek Josef, Dolejška Matěj, Bulatovič Vuk, Bachor Filip,  Krok Lukáš (K).
Připraveni: Veljkovič Nenad, Krstič Stefan.
Střídání domácí: 

Vedoucí: Pelešková Alena

Trenér: Peštuka Jan
Asistent1: Hořínek Jiří
Asistent2: Čibenka Richard
Sestava hosté: Hanuš Milan B, Kocík Martin (K), Valenta Dominik, Hlavatý Štěpán, Zralík Jakub, Janošík Patrik, Hyský Václav, Karban Vít, Zaržický Miroslav, Kiliján Jakub, Řezníček Jakub.
Připraveni: Salač Václav, Havliš Daniel, Holický Richard, Čibenka Richard.
Střídání hosté: 46´ Hyský   < —– > Havliš
                        58´ Zaržický < —– > Salač 
                        87´ Karban  < —– > Holický 

                         

     R: VOKOUN Tomáš
AR1: PESCHEL Filip
AR2: HRNČÁL Jiří
DFA: KRUPKA Pavel